Böcek İlaçlama › Arı İlaçlama

Arı İlaçlama

Arılar çeşitli türleri olan ve bir çok türü koloni halinde yaşayan canlılardandır. Bizler tarafından en çok bilinen türü bal arılarıdır. İğnelerinde zehir taşıyan türleri olduğu gibi bal arılarında olduğu gibi zehirsiz türleri de vardır.

Ama pek çok insanın etrafında duyduklarından aşina olduğu üzere bal arısı dahil tüm arı sokmaları tehlike arz eder. Çünkü bir canlının zehirsiz olması sağlığınıza zarar vermeyeceği anlamına gelmez. İnsanların nasıl ağızlarının içinde yediklerini düzgün bir şekilde sindirebilmeleri için tükürük ve salgı bezleri varsa hayvanlarında iğne, ağız gibi bölgelerinde kendi yaşamlarını düzgün bir şekilde gerçekleştirmeleri için var olan salgı bezleri ve kimyasal salgılar mevcuttur.

İşte arılarda olduğu gibi canlı zehirsiz olsa bile bu kimyasal salgıları insan vücudunda alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilir. Bünyeden bünyeye değişmekle birlikte bir takım alerjik reaksiyonlar hayati tehdit bile oluşturabilir. Tüm bunlar göz önüne alındığında arı ilaçlama işi, yaşam alanızı arılarla paylaşamaya başladığınız anda elzem hale gelir.

Arı ilaçlama firması mevcut olup işini profesyonel ekiple tarım muhendisi bulunduran çok az sayıda Arı ilaçlama firmaları veya Arı ilaçlama şirketleri mevcut olmakta bir Arı ilaçlama şirketi ile iletişime geçtiyseniz mutlaka belgelerini sorunuz. Firmamız Es İlaçlama Arı ilaçlama kosusunde gerekli bilgi ve tecrübeye sahip servis hizmeti sunmaktayız.

Sizler de bu tarz bir durumla karşılaştığınızda lütfen ihmal etmeden arı ilaçlama çalışması için bizlerle iletişime geçin.

Arı İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.