Böcek İlaçlama › Bit İlaçlama

Bit İlaçlama

Bit oldukça hızlı üreyen ve bulaşıcı bir canlıdır. Bit evde bir kişide görülürse, diğer bireylerde de görülme olasılığı çok yüksektir. Bu yüzden bitten kurtulmanın yolu tüm ev sakinlerinin genel temizliğine dikkat etmesi, uygun ilaçları kullanmasıdır. Tek kişinin bitlerden kurtulması hiçbir şey ifade etmez. Bu zararlı canlılar evde var olduğu müddetçe kişiler tekrar ve tekrar bitlenecektir.

Bitle mücadelede 3-4 işlem yapılması, ve bu işlemlerin aynı anda yapılmaya başlanması gerekir. Birincisi kişilerin ilaç kullanmasıdır. Bir diğer işlem ise yastık, yorgan gibi kişisel kullanım eşyalarının 60 derece üstü sıcaklıkta yıkanması, bu dereceye dayanmayan eşyaların ise hava almayacak şekilde poşetlenip 14-15 gün süreyle bu poşetlerin hava almadan tutulması gerekir.

Temizlenmesi gereken eşyalar arasında çocukların peluş oyuncakları dahi vardır. Bit vakasının tekrar yaşanmaması için yapılması gereken en önemli işlem ise bit ilaçlama işlemidir. Ev bitlere karşı ilaçlanmadığı takdirde diğer yapılan işlemlerin açıkcası pek de bir anlamı kalmayacaktır. Bit ilaçlama işlemi, diğer ilaçlama çalışmalarında olduğu gibi profesyonel ekip tarafından yapılmalıdır.

 Bit ilaçlama firması mevcut olup işini profesyonel ekiple tarım muhendisi bulunduran çok az sayıda Bit ilaçlama firmaları veya Bit ilaçlama şirketleri mevcut olmakta bir Bit ilaçlama şirketi ile iletişime geçtiyseniz mutlaka belgelerini sorunuz. Firmamız Es İlaçlama Bit ilaçlama kosusunde gerekli bilgi ve tecrübeye sahip servis hizmeti sunmaktayız.

Bit İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.