Böcek İlaçlama › Yararlı Bilgiler› Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek İlaçlama FiyatlarıBöcek ilaçlama fiyatı sabit tutulmamaktadır size sabit fiyat veren böcek ilaçlama firmalarına güvenmeyiniz çünkü ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü ve böcek türlerinin üremeleri ile orantılıdır ilaçlama fiyatları. Örnek vermek gerekirse bir böcek ilaçlama firması ile telefon ile irtibata geçtiğinizde size 70 tl gibi bir fiyat verdiğinde sizin ne kadar alanı ilaçlama yaptıracağını bilmeden söylediği için keşif için geldiğinde size 150 tl diyebilir bu yüzden keşif yapmadan fiyat verilmesi doğru değildir. Firmamız böcek ilaçlama fiyatını yerinde keşif yaparak verip anlaşma sağlandığı takdirde ilaçlama yapmaktadır. Böcek türleri ufak olduğundun belirli bir olgunluğa gelmeden gözel görülmez ve çok yumurta bırakırlar buda tek seferde ilaçlama yapılarak böceklerden kurtulmuş olunmaz bu yüzden birkaç gün arayla tekrar ilaçlanması gerekir kelıcı ve etkili olması için. Böcek ilaçlama işlemi yaptıracağınız zaman firmanın bilgisine ve belgelerine ilaçlama yaptığı referanslara dikkat edilmelidir sonuçta zaman ve para kaybı yaşamamalısınız. Firmamız Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ve teknik ekibi eğitimli kişilerden oluşmaktadır ve kalıcı etkili böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Böcek İlaçlama Fiyatları sabit olmayıp tahmini fiyatlarımız aşağıda belirtilmiştir.

0 – 100 m2 arası  80 TL ile 120 TL arasında değişebilir.
100 – 150 m2 arası  120 TL ile 150 TL arasında değişebilir.
150 – 250 m2 arası  150 TL ile 250 TL arasında değişebilir.


Yukarında belirtmiş olduğumuz böcek ilaçlama fiyatları kullanılacak ürünlerin kalitesi ve uygulama alanının yanı sıra tek sefer ilaçlama olarak verilmiştir bazı böcek türleri tek sefer ilaçlama yapıldığında yok edilemediği için tekrar ilaçlama yapılacağından fiyat farkı oluşacakdır bu böcek ilaçlama ekibimizin keşif için geldiğinde netlik kazanacakdır.

İstanbul Anadolu yakası , Avrupa yakası, Gebze, Kocaeli ve İzmit geneline böcek ilaçlama hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçerek böcek ilaçlama fiyatları alabilirsiniz.