Böcek İlaçlama › Danaburnu İlaçlama

Danaburnu İlaçlama

Danaburnu ilaçlama hizmetini sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile sunmaktayız. Danaburnu küçük bahçesinde keyif için tarımla uğraşan insanlardan tutun geçim kaynağı çiftçilik olan insanlara kadar ekip biçmekle uzakdan ya da çok yakından alakadar olan pek çok insanı mağdur etmiş, bilgisi olmayan bir sürü insanı da madur edebilecek tarım zararlısı bir canlıdır.

Danaburnu pek çok tarım zararlasının aksine kendini kolay kolay belli etmediği için ürünlerinize oldukça sinsi bir şekilde zarar verir ve bir şeylerin ters gittiğini anladığınızda iş işten geçmiş olabilir. Çünkü danaburnu yapraklara ya da filizlere saldırmak yerine genel olarak köklere saldıran bir canlıdır. Bu özelliği sebebiyle fark edilmesi oldukça zorlu olur.

Bildiğiniz üzere bitkilerinizi ektikten sonra kökünü kontrol etme gibi bir şansınız yoktur. Bu yapmanız pek çok bitki türünün yetişmesi olumsuz etlikeyeceği için kök toprağıyla oynamak istemezsiniz. Danaburnu bitkilere tam da bu noktadan saldırdığı için işlerinizi oldukça zorlaştırır. Bitkinin üstü dipdiri gözükürken birden soluyorsa bilin ki tarlanıza danaburnu dadanmıştır. Topraktan mahsül etme gibi bir gayeniz varsa mutlaka danaburnuna karşı dikkatli olun ve en ufak bir şüphede biz profesyonellere başvurarak ilaçlama işlemlerini başlatın. 

Danaburnu İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.