Böcek İlaçlama › Güve İlaçlama

Güve İlaçlama

Güveler kelebeğe benzeyen minik böceklere verilen genel isimdir. İnsan sağlığı açısından ciddi bir tehdit oluşturmasalar da ev tekstili açısından oldukça zararlıdır. Özellikle kumaş ve deri ürünler ile halılar güvelerin en çok zarar verdiği ürünlerdir. Ev tekstili ürünlerinin yanı sıra tahıl bazlı birçok ürün de güvelerin sevdiği ve zarar verdiği şeyler arasındadır. Güveler çeşitlerine göre beslenme şekli ve tercih ettikleri ortam sıcaklığına göre farklılık gösterirler.

Önlem alınmadığı takdirde eşyalarınızı kısa zamanda kullanılmaz hale getirebilirler. Genellikle de dışarıdan satın alınan ürünlerle birlikte evlerimize ve işyerlerimize yerleşmektedirler.

Güveler de tıpkı gümüş böceklerinde olduğu gibi oldukça hızlı çoğalabilirler. Bu durumda evimizdeki ve iş yerimizdeki eşyalara verdikleri zararlar da doğru orantılı artmaktadır. Yeni aldıkları eşyaların, özellikle de giysilerin alındıktan kısa süre sonra kullanılamaz hale gelmesinden şikayet eden insanları çevremizde sıklıkla görebiliriz. İşte bunun arkasındaki öncelikli nedenlerden biri güvelerdir.

Güvelerin vereceği zararlardan kurtulmanın en garantili yolu ise profesyonel güve ilaçlama hizmeti almaktır. Zamanında ve kontrollü yapılan güve ilaçlama işlemi sizi çok ciddi maliyetlerden kurtaracaktır.

Güve İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.