Böcek İlaçlama › Jel İlaçlama

Jel İlaçlama

Jel ilaçlama yöntemi diğer ilaçlama yöntemlerine göre daha farklı ve daha değişik bir yöntem izlemektedir. Bu yöntem diğer yöntemlere kıyasla daha yeni bir yöntemdir. Jel ilaçlama yönteminin uygulandığı yaşam alanlarında günlük hayatta hiçbir değişikliğe gerek yoktur. Sadece küçük çocuklara ve evcil hayvanlara dikkat edilmesi ve ilaçlama bölgelerine yaklaştırılmamaları yeterli olacaktır.

Jel ilaçlama yönteminde ilaç böcek ve haşere problemi yaşanan belli bölgelere sürülür. Jel ilaçlama yöntemi sürülme yöntemiyle uygulanan bir ilaçlama yöntemidir. Jel belirli yerlere sürüldükten sonra kendine has, böcek çeken bir koku salgılamaya başlar. Haşere ve böcekler işte bu kokuya dayanamazlar ve saklandıkları yuvalarından çıkarak jele gelirler. Yuvadan çıkan böcekler bu jeli yiyerek öldürücü etkiye maruz kalmış olurlar.

Jel İlaçlama müdahelesi ilacı yiyen böceklerle sınırlı kalmaz. Etkiye maruz kalan canlılar hemen ölmediği için yuvalarına dönecek kadar zamanları olur. Jel ilaçlama firması mevcut olup işini profesyonel ekiple tarım muhendisi bulunduran çok az sayıda Jel ilaçlama firmaları veya Jel ilaçlama şirketleri mevcut olmakta bir Jel ilaçlama şirketi ile iletişime geçtiyseniz mutlaka belgelerini sorunuz.

Firmamız Es İlaçlama Jel ilaçlama kosusunde gerekli bilgi ve tecrübeye sahip servis hizmeti sunmaktayız.

Etkiye maruz kalmış böcek ve haşerelerin yuvalarına dönmeleriyle birlikte öldürücü etkiyi yuvadaki diğer canlılara da buluştururlar. Bu etki yayılarak haşerat sorununun çözülmesini sağlar.

Jel İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.