Böcek İlaçlama › Anadolu Yakası İlaçlama› Kadıköy Böcek İlaçlama

Kadıköy Böcek İlaçlama

Yaz ayının gelmesiyle böceklerde kendini göstermeye başlar. Sıcak ve nemli ortamları seven ve sıcakta üreyen böcekler bulundukları yerlerde insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Ev ya da işyerlerinde sık rastlanan böcekler üreme ortamlarını oluşturduktan sonra yüzlerce yumurta bırakarak ürerler ve genellikle karanlıkta yiyecek bulmak için yuvalarından çıkarlar. Mutfak, fırın ve aşhanelerde çok sık bulunurlar.  İlaçlama bu konuda kesin çözüm olmakta kadıköy böcek ilaçlama sizi bu yaratıklardan kurtarmaktadır.

Milyonlarca çeşit böcek ve haşere bulunmaktadır. Ülkemizde sık görülen böcek ve haşere çeşitleri arasında hamamböceği, tahta kurusu, pire, güve, gümüş böceği, termit, kalorifer böceği, fare, sıçan, sinek ve halı böcekleri (mite) lar bulunmaktadır. Bu böceklerle mücadele etmenin en iyi yolu ilaçlamadır. İlaçlama şirketi ile temas kurarak ev ve işyerinizdeki haşerelerden kurtulmanız mümkündür. İlaçlama için gelen kadıköy böcek ilaçlama firması öncelikli olarak böceğin türünü belirlemekte buna uygun ilaç ve yöntemler kullanarak ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir. İlaçlama da farklı yöntemler bulunmaktadır.

Jel ile ilaçlama yöntemi kullanışlı bir yöntem olup bu işlem esnasında evin boşaltılması yada evcil hayvanlarınızın evden uzaklaştırılmasına gerek yoktur. Mercimek tanesi kadar jel yarım metre aralıklarla böceklerin yoğun gözüktüğü ve yuvalarının olduğu yerlere uygulanır. Bunu yiyen böcekler öldüğü gibi, ölü böceği yiyen böceklerde ölmektedir. Kokulu, kokusuz ilaçlama yöntemleri de kadıköy böcek ilaçlama şirketinin uyguladığı diğer yöntemler arasındadır.