Böcek İlaçlama › Kara Sinek İlaçlama

Kara Sinek İlaçlama

Kara sinekler özellikle yaz mevsimi geldiğinde başımızın belasıdır. Kış mevsiminde genelde camların kapalı olması, gerek de mevsim koşullarının bu böceklere uygun zemin hazırlamaması nedeniyle pek karşılaşmasak da yaz olduğunda kara sinek istilası da başlar. Bu hayvanların özellikle yağmurlu havaları hissetmeleri ya da kuvvetli rüzgardan kaçınma gibi iç güdüleri kara sineklerin evin içerisine dolmalarına sebebiyet verir.

Kara sinek ilaçlama insan sağlığı için elzemdir. Yapıları gereği bu böceklerin hayvan ya da insan dışkılarına sıkça konmaları, bu ortamlardaki tüm parazit ve enfeksiyonları evimize taşımaları anlamına gelir. Kara sineklerin ısıya yüksek duyarlılığı olması, ve sıcak yere doğru gitme iç güdüleri sonucu ortaya çıkan yakıcı soba teknolojisi kalıcı bir çözüm asla sağlamaz. Kara sinekler için de kalıcı çözüm kara sinek ilaçlamadır. Kara sineklerin bazıları ısırmazken bazı türleri de insanları ısırırlar.

Her ikisi de insan sağlığı için oldukça olumsuz bir durum yaratmalarının yanı sıra ısıran türleri sizi ve çocuklarınızı fiili olarak da oldukça rahatsız ederler. Kara sinek ilaçlama hakkında bizleri arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.  

Kara Sinek İlaçlama İle İlgili Sorular

Kara Sineklerle Gıda Sanayiinde Mücadele

KÜBRA - 2017-03-28

MERHABALAR KARA SİNEKLER OLAN MÜCADELEDE GÜNLÜK YAŞAMDA EVDE VS. NASIL MÜCADELE EDEBİLECEĞİMİZİ BİLİYOR VE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. PEKİ GIDA SANAYİİNDE İŞLETMELERDE NASIL BİR YÖNTEM KULLANILIYOR KARA SİNEKLERLE MÜCADELE DE ?

Cevapları Gör

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.