Böcek İlaçlama › Kertenkele İlaçlama

Kertenkele İlaçlama

Kertenkeleler fizyolojik özellikleri gereğince tırmanma ve çeviklik gibi özelliklere sahiptirler. Dümdüz bir duvara çok rahat tırmanabilirler ya da ufacık bir delikten geçip gidebilirler. Gayet de dayanıklı canlılardır. Kuyruklarını kaybetmelerine rağmen ölmedikleri gibi kuyruklarını yenilemek gibi bir özellikleri de mevcuttur.

Kıvraklıkları ve dayanıklılıkları sayesinde evinizde ya da iş alanınızda varlık gösterdiklerinde kimyasal müdahele olmadan onlardan kurtulmanız imkansızdır.

Kertenkeleler tehlikesiz canlılar gibi gözükebilir ama zoolog değilseniz tehlikeli kertenkeleyi tehlike arz etmeyeninden ayırmanız mümkün değildir. Kertenkelelerin zehirli, insan sağlığını tehdit eden hatta ölümcül tehlike yaratma potansiyeli olan türleri vardır. Tüm bu açılardan bakıldığında kertenkele ilaçlama ihma edilmemesi gereken bir çalışmadır.

İçinde ilaçlama, kimyasal kelimelerinin geçtiği her türlü hizmette kesinlikle alanında uzman ve deneyimli firmalarla çalışmalısınız. Kaş yaparken göz çıkartmamak gerekir. Kimyasalların yanlış kullanılması gibi bir durumda zararlı canlılardan kurtulmak şöyle dursun çok daha ciddi sağlık sorunları çekebilirsiniz. O yüzden sizlere bu konularda hassas davranmanızı öneriyoruz.

Bu işlerin nasıl olması gerektiği hakkında bilgi almak veya kertenkele ilaçlama hizmetinden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz. 

Kertenkele İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.