Böcek İlaçlama › Kokusuz İlaçlama

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama uygulamasında çalışan ekipler sırt pompalarıyla görev alırlar ve bu sırt pompalarından ilaçı püskürterek uyulamayı gerçekleştirirler. Kokusuz ilaçlama kokulu ilaçlamaya kıyasla daha rahat uygulanan yöntemlerden biridir. Adından da anlaşıldığı üzere koku ihtiva etmediği için uygulanma esnasında ortamda bulunmada bir sakınca olmadığı gibi sonrasında çalışmanın yapıldığı yerin yaşama açılması çok çabuk gerçekleşir.

Kokusuz olması kesinlikle sizleri yanıltmamalı. Kokusuz ilaçlama yöntemi de insan sağlığı için tehlikelidir. Özellikle gıdalara temas etmesi, sık kullanılan yüzeylere bulaşması ve yiyeceklerin servis edildiği tabak, tepsi gibi yüzeylere bulaşması insan sağlığı için oldukça tehlikelidir ve ölümcük sonuçlar doğurabilir.

Haşere ve böcek ilaçlama yöntemlerinin hepsinin barındırdığı tehlikeler vardır. Tabi ki profesyonel ekipler tarafından yürütlen çalışmalar sonucunda insan sağlığını tehdit edecek hiçbir sonuç çıkması mümkün değildir. İlaç gıda yüzeylerine, insana ve gıda ile temas eden araçların yüzeylerine bulaşmadığı müddetçe kokusuz ilaçlamanın hiçbir sakıncası yoktur. . Kokusuz ilaçlama firması mevcut olup işini profesyonel ekiple tarım muhendisi bulunduran çok az sayıda Kokusuz ilaçlama firmaları veya Kokusuz  ilaçlama şirketleri mevcut olmakta bir Kokusuz ilaçlama şirketi ile iletişime geçtiyseniz mutlaka belgelerini sorunuz. Firmamız Es İlaçlama Kokusuz ilaçlama kosusunde gerekli bilgi ve tecrübeye sahip servis hizmeti sunmaktayız.

Kokusuz ilaçlama hakkında aklınıza takılan soruların cevaplarını öğrenmek ya da bu hizmetten yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kokusuz İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.