Böcek İlaçlama › Kulağa Kaçan İlaçlama

Kulağa Kaçan İlaçlama

Kulağa kaçan yapı görünüş olarak diğer böceklerden rahatlıkla ayırt edilir. Kulağa kaçan böceği dana burnu böceğine görüntü olarak çok benzer. Fakat kulağa kaçanın kendine ha bazı özellikleri vardır. Kulağakaçan böceği zehirsiz bir böcek türüdür. Kulağa kaçan insanları ve hayvanları sokmaz ve kanını besin olarak kullanmaz. kulağa kaçan böceği ilaçlaması mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalı ilaçlamayı yapan kişilerin ilaçlama eğitimini almış olması gerekir. Kulağakaçan ve haşere ilaçlaması için şirketimizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.(iletişim sayfamızda bulunan numaralar ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.)

Kulağakaçan İlaçlama şirketi olarak kullandığımız tüm ilaçlarımız sağlık bakanlığı onaylıdır. İlaçlamada kullanılan ilaçlarımız firmamız sorumluluğunda çalışan ziraat mühendisleri kontrolünde hazırlanmaktadır.

Her türlü böcek ve kemirgen ilaçlamasını yapan bir firmayız. Yıllardır tüm müşterilerimize ilaçlama hizmeti sunmaktayız. İlaçlamayı kesinlikle ferdi olarak yapmayın ve sokak pompacılarına ve korsan çalışan kişilere yaptırmayın.

Kulağakaçan böcekleri için kullanılan ilaçlar sıvı ilaçlardır. Kulağakaçan böceği için jel ve benzeri ilaç uygulaması yapılmaz. Özellikle bahçeli evlerde ve sebze yetiştirilen alanların ilaçlanması gerekmktedir.

Kulağa Kaçan İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.