Böcek İlaçlama › Anadolu Yakası İlaçlama› Maltepe Böcek İlaçlama

Maltepe Böcek İlaçlama

Yaşadğımız yerlerde özellikle Sıcak ve nemli ortamları seven ve bu ortamlar da üreyen böcekler yaz aylarında sık görülmektedir. Yaşadığımız ortamda mide bulandıran ve ayrıca taşıdıkları mikroplar ile insan sağlığını tehdit eden böcek ve haşerelerden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama yaptırmaktır. Kara sinek, sivrisinek özellikle tifo mikrobu taşımakta çokta önemsemediğimiz bu uçan haşereler yiyeceklerin üzerlerinde dolaşmaktadırlar. Maltepe böcek ilaçlama şirketi ilaçlama konusunda uzman ekibi ile bir telefon kadar yakınınızdadır.

Böcek ve haşereler sadece sineklerden oluşmamaktadır. Kalorifer böceklerine adını aldıkları kalorifer petekleri arasında rastlanmaktadır. Hamamböcekleri, kakalak denilen sarı böcekler, tahta kurusu, güve, pire sağlık yönünden tehlikeli, fare, sıçan gibi haşerelerde insanlara fiziksel zararlar verebilmektedirler. Maltepe böcek ilaçlama şirketi kullandığı yöntemler ile haşereleri yok etmektedir. Jel ile ilaçlama bu yöntemlerden birisidir. Bu ilaçlama yöntemi jelin küçük noktalar halinde böceklerin bulunduğu noktalara bırakılması şeklinde yapılır. Evcil hayvan ve insanlar için zararlı değildir. Kokulu ilaçlama yönteminde kimyasal böcek ilacı belirli oranda su ile karıştırılarak böceklerin bulunduğu bölgelere insektisit şeklinde uygulanmaktadır. Bu uygulama sırasında görevli personel dışındaki diğer canlıların ve besin maddelerinin ortamdan uzaklaştırılması gerekmektedir.

Maltepe böcek ilaçlama servis hizmetlerimiz dahilinde Maltepe merkez başta olmak üzere Altayçeşme,  Aydınevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Cevizli, Çınar, Esenkent, Feyzullah, Fındıklı, Girne, Gülensu, Gülsuyu mahallelerine böcek ilaçlama servis hizmeti sunmaktayız.

Maltepe Böcek ilaçlama garantili ilçalama doğru adresi;

 

Kokusuz ilaçlama yönteminde yiyeceklerin üstü kapatılmalıdır. İlaçlama sonrası birçok ölü böcek ve haşere olacağından etkin bir temizleme işlemi yapılmalıdır. Maltepe böcek ilaçlama firması her türlü haşereye karşı sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Bölgesinde en çok tercih edilen böcek ilaçlama şirketleri arasında yer alan firmamız ile irtibata geçerek böcek ilaçlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.