Böcek İlaçlama › Okul İlaçlama

Okul İlaçlama

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız, iyi bir eğitim almak kadar sağlıklı koşullarda bu eğitimi almayı da fazlasıyla hak ediyorlar. Firmamız, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza en iyi koşulları sunabilmek için, okul ilaçlama işlerinizi en iyi şekilde yapıyor. Bizi arayarak okullarınızda oluşabilecek, hamamböceği, kalorifer böceği, tahtakurusu, sinek vb. haşerelerden sorun büyümeden kurtulabilirsiniz. Tüm semtteki okullara hizmetimiz vardır. Bizi arayarak okullar da ilaçlama alanlarını nasıl yapıyoruz detaylı bilgi alabilirsiniz.

Okul ilaçlama alanları mevsimsel olarak yapılaması gerekmektedir. Okul ilaçlama yapan firmaların kesinlikle alanında uzman olmaları gerekmektedir. Okul ilaçlama firması olarak hizmetlerimizi yerinde ve zamanında yaparak yarıyıl ve hafta sonları ilaçlama yapıyoruz.

Bilinmektedir ki böcek ve fareler çeşitli hastalıkları bünyelerinde taşımakta ve bu hastalıkların virüslerini gittikleri her alana bulaştırmaktadırlar. Okullar oldukça kalabalık alanlardır ve bu hastalıklarında en kolay yayılabildiği alanlardır. Bu koşullar göz önüne alındığında okullar, anaokulları, etüt merkezleri, dershaneler, kursların haşere ve kemirgen alanında önlem almaları gerekmektedir. Bu tür alanların düzenli olarak haşere ve farelere karşı ilaçlama yaptırmaları ve mikrobik hastalık virüslerine karşı da dezenfekte yaptırmaları gerekmektedir.

Okul İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.