Böcek İlaçlama › Örümcek İlaçlama

Örümcek İlaçlama

Örümceklerin boyları yaşam alanlarına ve türlerine göre değişmektedir. Toplam 8 tane ayağı olan örümceklerin baş kısımlarında ‘’his bacağı’’ adında 1 tane daha bacakları vardır. Örümcek bu his bacağını aynı zamanda çiftleşme organı olaraktan kullanır.

Örümcekler beslenmelerini hazırladıkları ağlarına takılan küçük böcek türleri ile sağlarlar. Örümcek ağına yakalanan, canlıları ısırır ve zehrini avının içine akıtarak etkisiz hale getirir. Zehrin etkisi ile parçalara ayrılan avını yiyerek beslenmelerini sağlarlar. Örümceklerin ayakuçlarında vantuzları vardır, bu vantuzlar sayesinde düz duvarlara bile rahatlıkla tırmanabilirler. Örümcek zehri, örümceğin türlerine ve yaşam alanlarına göre değişen etkilere sahiptir. Bazı örümcek türlerinin zehri çok etkilidir.

Örümceklerin en önemli özellikleri, ağ örme özelliğidir. Örümcekler ağlarını insanların ulaşamayacakları yerlere örerler. Bu tür nedenler ile örümceklerin bizi rahatsız edecek şekilde evimizde iş yerimiz de konumlanmış ise ilaçlama yaparak bunlardan kurtulabiliriz. Örümcek İlaçlama sonunda ilaç kokusunu anlayan örümcekler artık bir daha oraya gelmeyecektir ve sizlerde güven içerisinde hayatınıza devam edebilirsiniz. Örümcek ilaçlama için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Örümcek İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.