Böcek İlaçlama › Pire İlaçlama

Pire İlaçlama

Dünya üzerinde birçok çeşidi bulunan pireler oldukça fazladır. Özellikle sıcak havaları çok seven pire, yaz aylarında en çok rastlanılan haşere çeşididir. En çok rastlanan pire türleri arasında: insan piresi, kedi piresi, köpek piresi, toz piresi, kar piresi, su piresi, ağaç piresi, pamuk piresi, kül piresi, fare piresi başta bulunmaktadır.

Evde pire olmasının nedenlerinden birisi ev içlerinde beslenen köpek ve kedi gibi evcil hayvanlardır. Bu nedenle evlerde beslediğimiz canlıların rutin temizliklerinin yapılıp, dışarıda yaşayan sahipsiz hayvanlar ile temas halinde olmamalarına dikkat edilmelidir. Ya da dışarıdan yaşam alanlarına alınan sahipsiz canlıların temizliklerini yaptırmadan alana sokmamak gereklidir. Pireler çok hızlı üreyen ve hızlı çoğalan haşere oldukları için mücadele etmek güçtür. Bu nedenle pireden korunmak için profesyonel destek almak gereklidir.

 Pirelerden kurtulmak bireysel yapılan mücadeleler yeterli değildir. Mekâna kesinlikle Pire ilaçlama uygulaması yapılmalıdır. Fakat pire ilaçlaması yaptıracağınız ilaçlama şirketinin yasal ve profesyonel olmasına dikkat edilmelidir. Pire ilaçlama konusunda her türlü desteği, sektöründe lider, Sağlık Bakanlığı onaylı ve uzman ilaçlama hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir.

Pire İlaçlama İle İlgili Sorular

Pire ilaçlama yaptırdım kesin çözüm olmadı

okan ufuk - 2017-03-28

Ev 40 m kare. Kömürlükten getirdiyim eşyalarla pire bulaştı eve. Ilaçlama şirketlerinin birini aradm ilaçlandı ev fayda etmedi kavga dövüş tekrar ilaçlandı yine faydası olmadı. Pirelerden çok bu iki ayaklı parazitlerle uğraştım. Sıvı ilaçlama yapıldı buarada.

Cevapları Gör

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.