Böcek İlaçlama › Salyangoz İlaçlama

Salyangoz İlaçlama

Salyangoz böceklerinin vücutları su ile kaplıdır. Bu nedenle sürekli suya ihtiyaç duyan salyangozların, vücutlarında sürekli sümüksü bir sıvı üretirler. Bu sıvı salyangozlar için önemlidir. Salyangoz bu sayede vücut sıvısını dengede tutar.

 Salyangoz yürürken arkasında parlak iz bırakır. Salyangoz bazı toplumlarda besin maddesi olarakta kullanılır. Bu nedenle salyangoz ticareti çok önemlidir. Salyangoz ilaçlama hakkında bilgi almak yada salyangoz ilaçlaması yaptırmak için günün her saati bizimle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Firmamız bu tür ilaçlama için ziraaat bakanlığının uygun gördüğü ilaçları kullanmakta ve amacımız sadece bu tür haşarelerden kurtulmaktadır.

Salyangozlar bol yağış alan bölgelerde ve nemli ortamlarda yaşar. Bu nedenle ülkemizde en çok bol yağış alan yerler olan Karadeniz ve Marmara bölgelerinde sıkça görülürler. Özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında yağmurlardan sonra ortaya çıkarlar. Bunda dolayıdır ki bahar aylarında ilaçlama yaptırmamız gerekmektedir.  Detaylı bilgi almak için web sitemizde bulunan numaralar ile bizimle iletişime geçiniz.

Salyangoz İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.