Böcek İlaçlama › Site İlaçlama

Site İlaçlama

Site ilaçlama işlemleri için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Bina ve sitelerin ilaçlanma öncesinde teknisyenlerimiz tarafından ön keşif yapılmaktadır. Bu keşif ilaçlama işleminden alınacak verim en üst seviyeye çıkartılır. Çünkü bu tür geniş alanların ilaçlaması ciddi bir mühendislik bilgiside gerekmektedir. Bina ya da sitede görülen haşereler veya kemirgen için iyi bir gözlem ve tetkik yapılmalıdır. Profesyonel olarak yapılmayan site ilaçlama neticesinde maalesef sorun daha da kronikleşmekte ve maliyetler artmaktadır.

Bina ve siteler içerisinde hamam böcekleri, pireler, kalorifer böcekleri, tahtakurusuları, fareler, sıçanlar çok sıklıkla görülmekte bu hayvanlar kendilerine yaşam alanları olarak bu alanları tercih etmektedir. Bodrumlarda, çatılarda, merdiven boşlukları ve havalandırmalar en çok ortaya çıktıkları ve üredikleri yerlerdir.

Doğal olarak bu canlıların bina ya da sitedeki bu ortamlardan dairelerimizin içerisine girmeleri çok kolay olabilmektedir. Bu yüzden apartman ve sitelerinize periyodik Site ilaçlama yaptırmanızı öneririz.  Ayrıca site içerisindeki konutların ihtiyacına, sağlığınıza ve de çevrenize uygun ilaçların belirlenmesi ve doğru ekipmanların kullanılması hayati önem taşımaktadır.

Site İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.