Böcek İlaçlama › Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu ile mücadele için hemen bizimle iletişime geçiniz. Tahtakurusu ilaçlama alanında uzman kişiler ile çalışma yapmaktayız.

Tahta kurdu ezilerek öldürüldüğünde bedeninden çıkan kan çok pis kokar. Bunun nedeni emdiği kanı uzun süre bünyelerinde taşımalarından kaynaklanır. Tahtakurularının renkleri çoğunlukla kırmızımsıdır. Tahtakurusunun kan emdiği yerde kabarma, şişlik, iltihaplanma görülebilir. Küçük yapılı olan tahtakuruları, geceleri ortaya çıkıp kan emmeye başlarlar. Tahtakurusu insanları gece uykularında iken ısırır. Beslenmesini sadece kan emerek sağlayan tahtakuruları yumurtlama yöntemi ile çoğalırlar. Karın bölgeleri oldukça geniş olan tahtakurusu haşereleri, 4-5 defa kan emerler.

 

Tahta kurusu ile mücadele etmek için ilaçlama şirketleri tahta kurusu ilaçlaması yaptırmalısınız. İlaçlama yaptıracağınız ilaçlama şirketinin yasal çalışan İlaçlama şirketi olmasına dikkat edilmelidir. Etkin ilaçlama şirketimiz sağlık bakanlığı onaylı bir ilaçlama şirketi olup, tahta kurusu ilaçlama ve het türlü haşere ilaçlamalarında günün her saati hizmet sunmaktadır.

Bizimle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Tahtakurusu İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.