Böcek İlaçlama › Tesbih Böceği İlaçlama

Tesbih Böceği İlaçlama

Tesbih böcekleri rutubetli ve sıcağı seven canlılardır. Havaların ısınması ile evlerinizin bahçelerinde bulunan bitkilerin veya evinizin içerisinde yetiştirdiğiniz çiçek, bitki onların diplerinde görebilirsiniz. Zaman zaman da banyoların rutubetli veya herhangi rutubetli bir oda da yetişebilirler. Tesbih böcekleri zaman zaman mutfaklarımızda da görülmektedir. Bundan dolayı ki tesbih böcekleri ile mücadele edilmeli ve yapılması gerekenleri sizlere anlatmak isteriz.

Tesbih böceklerinden kurtulmak için ilk yapmanız gereken düzenli temizleme işlemlerinin yapılması, yetiştirdiğinin bitkilerin düzenli bakımları, ilaçlanmaları yapılması gerekmektedir.

Rutubetli odalar, rutubetlerden kurutulmalı ve rutubet oluşacak  bir durum var ise su kaçakları gibi hataların düzenlenmesi gerekmektedir. Duştan sonra banyo kabinleri kurutulmalı ıslak bırakılmamalı, zaman zaman ise çamaşır suyu ile tuvaletleri ve banyoları temizleme işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Teşbih böceklerini evimize iten bir neden ise ekmek kırıntıları, ekmek kırıntılarını olabildiğince yerde tutmamalıyız.

Yerinde Tesbih böceği ilaçlama ekibimiz sizlerin uygun saatlerinde gelerek bu tür haşerelerden sizi kısa bir süre içerisinde tam olarak kurtulmasını sağlamaktadır. Özel olarak geliştirilen bu tür böceklenme ilaçlarını kullanarak sizleri sorunsuz olarak kurtarmış oluyoruz.

Tesbih Böceği İlaçlama İle İlgili Sorular

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.